Buluşmalar

Yayın Tarihi: 21 Eylül 2013

Sıcak Bir Ortam: Suadiye Huzurevi

Her Zaman Genç Buluşmalar’da konuk olduğumuz “Suadiye Huzurevi” saygı ve sevgi ile örülmüş sımsıcak bir ortam sunuyor. Huzurevi sakinlerini sonbaharın geldiğini işaret eden hafif yağmurlu bir eylül gününde, beş çayları esnasında ziyaret ettik.

Suadiye’de cıvıl cıvıl ve hareketli Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde olan Suadiye Huzurevi, her ne kadar şehrin merkezine komşu olsa da konumuyla sakin, sessiz ve huzur dolu bir ortam sunmaktadır.

Yaşlılarımıza kaliteli yaşam sağlamak amacında olan bu kurum, konuklarına bir misafir olarak değil kendi evlerinde yaşadıkları duygusunu yaşatmaktadır. Her türlü konforun sağlandığı bu ortamda yaşlılarımız birbirleriyle sohbet ederek eski günleri yad etmekte ve anılarını paylaşmakta, güncel yaşamı takip etmektedirler.

Tecrübeli ve güler yüzlü personeliyle kendinizi evde hissettiğiniz kadar profesyonel bakımın da ne kadar önemli olduğunu gösteriyorlar. Suadiye Huzurevi, bakım ve rehabilitasyon alanında derin tecrübe ve donanıma sahip, takım ruhu taşıyan, birikimli kadrosuyla her daim hizmet veriyor.

 

 

 


About the AuthorBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑
 • Günün Videosu

 • Her Zaman Genç Sözler

  • Hayat, insanın cesaretine göre büyür veya küçülür. Anais Nin
 • Anket

 • Kiminle yaşıyorsunuz?

  Eşimle
  Çocuklarımla
  Huzurevinde
  Yalnız
  Diğer
  Oyla
  Yükleniyor...