Kaçamaklar hzg-mayis-20

Yayın Tarihi: 20 Mayıs 2015

Marmaris

Ege bölgesinin en güzel ve en çok tercih edilen turistik bölgelerinden bir tanesi olan Marmaris, her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Her zaman genç kalmış bölgelerimizden bir tanesi olan bu bölge, sahip olduğu çam ormanları nedeniyle yeşil Marmaris olarak da anılır. Muhteşem doğası korunmuş, limanı ve iskelesi ile dünyanın her yerinden gelecek olan yatlara hizmet verebilecek kapasiteye sahip olan Marmaris, ziyaretçilerine birbirinden güzel tesisler de sunar.

Marmaris gezinizde yapmanız gerekenlerden biri de doğayı ve çevreyi ziyaret etmek. Marmaris’in muhteşem denizinin tadını çıkarıp, güzelliğini izledikten sonra, doğa yürüyüşü, yat turları, köy gezileri gibi aktiviteler yapabilir aynı zamanda yakın mesafedeki Efes, Pamukkale, Dalyan gibi bölgeleri de ziyaret edebilirsiniz.

Bölge, doğal güzelliği ve aktivite zenginliği ile tercih edilirken, arkeolojik yapısı bakımından da zengindir. Sayısız antik kenti bünyesinde barındıran Marmaris, tarihi günümüze taşımış ve her zaman genç kalmış bölgelerimizden bir tanesidir.

 

Tags: , , , , , , , ,


About the AuthorBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑
 • Günün Videosu

 • Her Zaman Genç Sözler

  • Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler. W. Churchill
 • Anket

 • Kiminle yaşıyorsunuz?

  Eşimle
  Çocuklarımla
  Huzurevinde
  Yalnız
  Diğer
  Oyla
  Yükleniyor...